Back to Top

April 2019

Print protection - the way to save money

Every printed surface is under the risk of being accidentally damaged or purposely vandalized. The chance is inversely proportional to the distance between the exposed media and the recipient. And since many projects are designed to be on view for longer time it is worth to know the way to increase its durability.

What is the correlation between the laminated image and cost saving?

English

Dołącz do targów Fespa za darmo!

Można uczciwie powiedzieć, że targi Fespa to coś więcej niż specjalnie ważne wydarzenie w świecie druku cyfrowego i wielkoformatowego. „Impreza„ musi odwiedzić ”po prostu śledzić nowości i spotykać się z kontrahentami i partnerami z całego świata.

Nowa folia montażowa, tapeta do druku, zwijany materiał i więcej z naszej fabryki!

Polish

Nowa folia mocująca Iko-2

Świat idzie do przodu. Nowe technologie, nowe pomysły i nowe rozwiązania pojawiają się codziennie. Te rzeczy muszą być brane pod uwagę. Produkt, który był dobry wczoraj, w końcu staje się przestarzały i zostaje zastąpiony przez coś nowego. To wydaje się być uniwersalną zasadą - ewolucja w rzeczywistości dotyczy wszystkiego, co istnieje.

Polish

Wspieramy Fan Club naszego lokalnego zespołu żużowego

Sezon Speedway jest oficjalnie otwarty. Oznacza to, że niedziele na Opolskim Statdium będą znów ekscytujące i głośne. Ten sport jest szybki i niezwykle fascynujący dla każdego, kto lubi dźwięk silników.

Fani Kolejarza Opola obchodzili dzień otwarcia właściwie. Wyposażone w nadrukowany na naszym materiale baner o powierzchni 9 metrów kwadratowych poszły wesprzeć ulubiony zespół.

Wspieramy również drużynę Kolejarz Opole i trzymamy kciuki za nich w obecnym sezonie.

Polish

Zbliża się Fespa 2019

Fespa odbędzie się w Monachium w Niemczech w tym roku. To największe targi tego typu, więc wszystko, co wydarzyło się w druku cyfrowym, będzie tam prezentowane. Można być pewnym, że jest ich mnóstwo.

Nowe pomysły, nowe technologie, nowe rozwiązania i oczywiście nowe materiały! Ikonos Media ma wiele do pokazania.

Nowa elegancka folia zwijana i ekologiczna tapeta do druku

Polish

Potęga geometrii

Istnieje wiele koncepcji estetyki. Jednak większość z nich zdaje się dostrzegać moc formy geometrycznej. Oczywiście, gdy mówimy o trójkącie równobocznym, kwadracie, sześciokącie, okręgu, sześcianie lub sferze, mamy na myśli pewne abstrakcyjne koncepcje doskonałości, które istnieją w jakimś idealnym świecie. Nawet jeśli te doskonałe kształty nie występują w swej nieskazitelnej formie w naturze, pozostają bardzo wpływowe. Koncepcja istnieje i jest tak dobrze rozumiana, że ​​nie potrzebuje materialnej reprezentacji.

Polish

Wiosna - ach to ty!

Po zimowym śnie natura już się budzi. Wiosna zaczyna się na początku tego roku i powoli maluje świat kolorami. Pierwsze pąki pojawiają się na roślinach i drzewach. Zawsze jest to chwila dopingowania i ładny obraz do zobaczenia.

Pisanie o obrazach, kolorach i urodzie przywodzi na myśl druk wielkoformatowy.

Dobre obrazy wymagają najlepszych materiałów i mediów, aby uzyskać imponujący efekt. Bez względu na przeznaczenie wydruku mamy odpowiedni materiał, aby umożliwić najlepsze rozwiązanie.

Polish

Wkrótce będzie dostępna ekologiczna tapeta do druku

Rodzina oferowanych nośników druku wkrótce wzrośnie dzięki nowej tapecie. Ten 130-gramowy nietkany materiał jest wodoodporny, bardzo stabilny i szybko schnie. Ponadto jest naprawdę ekologiczny i czysty. Nadaje się do druku UV i lateksu, umożliwiając tworzenie przyjaznych dla środowiska dekoracji ściennych.

Ekologiczna, certyfikowana przez REACH dekoracja ścienna bez PVC.

Polish

Nasz nowy materiał do rollupów

Wprowadzenie nowego produktu na rynek napełnia nasze serca radością. Wypełnienie towarzyszy zawsze zamknięciu, gdy sprawdzany jest każdy etap kontroli jakości. Uczciwy wysiłek jest dziś nagradzany i chcemy dzielić się wiadomościami.

Szara, płócienna struktura BLM Lino PP

Polish

Fabryka mediów do druku wielkoformatowego nagrodzona na RemaDays

Fabryka Ikonos otrzymała wyróżnienie Crown of Advertising w kategorii technologia na RemaDays. Jesteśmy dumni. Dziękujemy wszystkim za docenienie naszych produktów, pracy i zaangażowania w wysiłki mające na celu jak najlepsze wsparcie w dziedzinie druku wielkoformatowego.

W prostych słowach nasza blokada, folia podświetlana, dekoracja szklana i każdy inny produkt zawsze będą spełniać te same wysokie standardy.

Polish

Pages